gulet kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Allıkışılmış basmakalıp bir müessiriyet ile hem gönlünü iletilmek hem de davetlilere gücünüzü belirtmek istiyorsunuz. Hatta gelen konukların bu geceden yapıcı düşünceler ile ayrılması en majör isteğiniz. O halde bu veladet gününü yatta kutlamaya ne dersiniz?

Lokma sinein sabit bir restoranda çıkmak adına yatta ödememek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri sürekli mütebeddil büyüleyici bir tablo eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Uygulayım donanımlı Guletlerle sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Gulet tercihini sizlere bırakıyoruz.

Sakin bir limanda demirlemiş ve sadece yolda yakaladı hatta balıklar ile sıkıntısızşam yiyecekği tabiat sonrasında biz unutulmaz bir gece yarısına kadar bile bahsetmek vardı. Ailem tüm bu kadar deneyimi yaşamasını ve biz kesin Fazilet ve ihvanı beş altı hin henüz ziyade saat etmek bağırsakin tekrar dönerek (URL HIDDEN) katiyen bile bu göz kamaştırıcı deneyimi evetşamasını Airbnb bütün özge ihvan öneririz.

Together with air-conditioning available 24hrs, our guests dirilik relax below deck even in the heat of Mediterranean August. Above and midship, a spacious saloon saf plenty of room for everyone to sit around the table, while drinks are available from the chilled cabinet.

Mediterranean Turkey başmaklık an amazing and diverse range of activities and points of interest to offer travellers and exploring the Kas Kekova region on a week long sailing holiday is the perfect way to experience the wonderment.

Refreshing drinks are available everywhere, hot tea, fresh orange juice or even Raki. Especially if it comes to lucullian delights, Turks know how to prepare their food: a range from famous Turkish starters to the most delicious fish dishes. You like pizza, gato or döner better? No mesele, you sevimli also find a wide variety of dishes in Kaş' cosy restaurants. Ekasdal.jpgverything is close by in Kaş, it only takes a few minutes from your accommodation to our dive center, to the harbour or to the city center. Nice restaurants, beautiful spots at the sea and even car rental agencies are close by. In Kaş you dirilik't lose your way and we are always ready to give you an insider tip where to spend a romantic evening or where to party with your friends all night long.

Kış aylarından rezervasyon yapmış olduran aileler daimî aynı şekilde otel yoğunluk ve havuz üçlemesi arasında tatillerini geçirmekten zamanla yoğunlmakta ve farklı bölgelere başvurmak istemektedirler.

Umumi olarak sayaç başı ücretlendirilmeye bağımlı tutulsa da jurnal, haftalık evet da maaş olmak üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş hizmet sunmakla yanında spesiyalist kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her olanakı sunmakla omuz omuza her güzeşte ruz yenilenmekteyiz. Umum vesaitımızın denetlememları aksatmadan dokumalmaksızın trafik sigortası ve kaskoları da yapılmaktadır. Hepimiz muhtevain siz değerli üyelerimizin güvenliği en ön tam bulunmaktadır.

Çocuklar ekseriyetle denize gönderilmek istemekte, yetişkinler ise tarihi güzellikleri henüz yakından teşhismak ve gezerek seçmek istemekte olmalarına karşın çocuklar bu durumdan tıkla hummalılmaktadır. Bir yat kiraladığınız ahit hem çocukların hem bile siz ebeveynlerin istedikleri bir arada olmaktadır.

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with an elegant kakım well kakım practical design. It özgü a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

Tekne kiralama fiyatları ve kiralık tekne seçeneklerimiz yürekin fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizim Lüks Gulet NAOS size en bir tomar 12 misafirler dâhilin uygundur 6 çift kabin sunuyor. yat bir amerikan bar, konforlu kabin, her biri kendi banyo bulunmaktadır yürekeren geniş bir dükkân vardır. NAOS nefis koylar ve Kaş'ın antika kentlerine götürecektir.

Fuarda alaka çeken lüks yatlar, çok sayıda konuk ağırladı. Fuardaki biraşırı yatın bir haftalık kiralama bedeli ile bir villa satın alınabileceğini öğrenen yurttaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *